Milý priatelia, radi by sme Vás upozornili na zmenu otváracích hodín počas vianočných sviatkov a nového roka:

24.-25.12.2017 - ZATVORENÉ
26.12.2017 - otvorené od 18:00
01.-07.01.2017 - ZATVORENÉ

Srdečne vás pozývame osláviť odchod starého a príchod nového roka 2018 do WineBar&Caffé. O zábavu sa postarajú nitrianski hudobníci LACO FÁBRY - saxofón A EGON GNOTH -klávesy. Navaríme pre vás kotlíkovú kapustnicu a pripravíme vám novoročný prípitok, s ktorým môžete sledovať mestský Silvestrovský ohňostroj priamo nad vašimi hlavami. Bude to nádherná noc. Doprajte si luxus v centre mesta Nitra s WineBar&Caffé.

VIANOČNÁ DEGUSTÁCIA Slovenského vinárstva ANGEL WINES (Želiezovce) s vinárom p. Turčanom osobne
dňa 13.12.2017 od 20:00
príďte si prechutnať skvelé vínka a užiť predvianočnú atmosféru poslednej degustácie v tomto roku spolu s nami.

Prosíme Vás o vyplnenie dotazníčka na našej prevádzke pre zlepšenie našich služieb a sortimentu:).
Náš personál Vám ho odovzdá pri platení k účtenke.

Ďakujeme Vám krásne za vernosť :)

Váš tím Winebar&Caffe

HISTÓRIA AKCII

Pozrite si aké krásne eventy sa u nás uskutočnili od roku 2012 a vy ste boli pritom

Ďakujeme Vám milí hostia za Vašu vernosť a tešíme sa na Vás.

Team WineBar&Caffé ;)

Odoberanie noviniek


DEGUSTÁCIA VÍNO&KAČICA

Drahí priatelia,
Snažíme sa počúvať Vaše priania... V dotazoch vašich degustačných hárkov sa na posledných ochutnávkach viackrát objavil záujem o " červené vína". V mnohých z nás sa pri pomyslení na červené víno vybaví chutná kačacinka a tak sme si povedali - prečo to nespojiť.

28.09.2016 o 20:00
Cena: 24€

Drahí priatelia,
Snažíme sa počúvať Vaše priania... V dotazoch vašich degustačných hárkov sa na posledných ochutnávkach viackrát objavil záujem o " červené vína". V mnohých z nás sa pri pomyslení na červené víno vybaví chutná kačacinka a tak sme si povedali - prečo to nespojiť. Degustácia bude obsahovať 6 rozličných červených vín rôznych charakterov - každopádne 2 ľahšie, 2 stredne ťažké a tiež niečo ťažšie. Najprv si niečo povieme o 3 vínach jednotlivých charakterov bez jedla, potom si dáme prestávku kedy Vám na stoly nachystáme kačacinu (pečené/ chrumkavé stehná), lokše a kapustu, atmosféru bude spríjemňovať harmonikár a ďalšie 3 vína si prejdeme spoločne s jedlom. Objem degustačných dávok bude tentokrát prispôsobený "hodovej atmosfére", lebo veď kačacinu treba dobre spláchnuť a najlepšie skvelým vínkom (P.S. Burčiačik máme tiež fajnový) :) Väčšina vín bude z repertoáru WineBar@Caffé no ukážeme Vám tiež nejakú exkluzívnu novinku.winebar

Kontakt: 0948 022 726 Login Designed by ITckari