Milý priatelia, radi by sme Vás upozornili na zmenu otváracích hodín počas vianočných sviatkov a nového roka:

24.-25.12.2017 - ZATVORENÉ
26.12.2017 - otvorené od 18:00
01.-07.01.2017 - ZATVORENÉ

Srdečne vás pozývame osláviť odchod starého a príchod nového roka 2018 do WineBar&Caffé. O zábavu sa postarajú nitrianski hudobníci LACO FÁBRY - saxofón A EGON GNOTH -klávesy. Navaríme pre vás kotlíkovú kapustnicu a pripravíme vám novoročný prípitok, s ktorým môžete sledovať mestský Silvestrovský ohňostroj priamo nad vašimi hlavami. Bude to nádherná noc. Doprajte si luxus v centre mesta Nitra s WineBar&Caffé.

VIANOČNÁ DEGUSTÁCIA Slovenského vinárstva ANGEL WINES (Želiezovce) s vinárom p. Turčanom osobne
dňa 13.12.2017 od 20:00
príďte si prechutnať skvelé vínka a užiť predvianočnú atmosféru poslednej degustácie v tomto roku spolu s nami.

Prosíme Vás o vyplnenie dotazníčka na našej prevádzke pre zlepšenie našich služieb a sortimentu:).
Náš personál Vám ho odovzdá pri platení k účtenke.

Ďakujeme Vám krásne za vernosť :)

Váš tím Winebar&Caffe

HISTÓRIA AKCII

Pozrite si aké krásne eventy sa u nás uskutočnili od roku 2012 a vy ste boli pritom

Ďakujeme Vám milí hostia za Vašu vernosť a tešíme sa na Vás.

Team WineBar&Caffé ;)

Odoberanie noviniek


JAZZ&POP by KRISTÍNA UHLÍKOVÁ (spev, husle) & JURAJ JANÍK (klavír)

Drahí priatelia,
Srdečne Vás pozývame na krásny, jesenný, hudobný pop&jazz koncert v podaní krásnej a talentovanej speváčky/hudobníčky Kristínky Uhlíkovej. Predstaví Vám svoj spev i zahrá na husliach v doprovode so svojím klaviristom Jurajom Janíkom.

V sobotu, 18.11.2017 o 21:00h.
Vstupné: 3€

Drahí priatelia,
Srdečne Vás pozývame na krásny, jesenný, hudobný pop&jazz koncert v podaní krásnej a talentovanej speváčky/hudobníčky Kristínky Uhlíkovej. Predstaví Vám svoj spev i zahrá na husliach v doprovode so svojím klaviristom Jurajom Janíkom.

Nakoľko táto sobota bude súčasťou stále dozvukov veľkého Francúzskeho národného sviatku BEAUJOLAIS NOUVEAU - ktorý oslavujeme i my na Slovensku a tento rok dátum padá na tretí novembrový piatok 17.11. budete môcť ochutnať na pohárik /BY GLASS toto krásne mladé víno priamo u nás vo WineBar&Caffé a to počas celej druhej polovice novembra až do vypredania naskladnených zásob.

Tradícia i francúzske vinárske zákony velia, že prvé fľaše z daného ročníka Beaujolais Nouveau (čítaj božolé nuvó) sa môžu otvárať úderom polnoci tretieho novembrového štvrtku. Bez ohľadu na to, kedy sa začal zber hrozna. Tohto roku pripadá tento deň na 17. novembra. Vďaka časovým pásmam predbehnú Európanov či Američanov v jeho ochutnávaní milovníci vína na východe zemegule, teda Japonci, Singapurčania či Kórejčania. Takže, čo ako budú zvedavci čakať na úder hodín hoci rovno na námestí mestečka Beaujeu, nebudú prví, kto odhalí, ako chutí tohtoročné Beaujolais.

V sobotu, 18.11.2017 o 21:00h.
Vstupné: 3€winebar
Naspäť na prehľad akcii
Kontakt: 0948 022 726 Login Designed by ITckari